AFYONKARAHİSAR EVCİLER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan BAYRAM’ın 2016 - 2017 Eğitim Öğretim yılı sene sonu mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan BAYRAM’ın   2016 - 2017 Eğitim Öğretim yılı sene sonu mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan BAYRAM’ın   2016 - 2017 Eğitim Öğretim yılı sene sonu mesajı

                2016 - 2017 Eğitim Öğretim yılını tamamladığımız bugün, tüm öğrencilerimizin karne heyecanını paylaşıyor;  Öğrenci ve öğretmenlerimizin sağlık ve huzur içerisinde bir tatil süreci geçirmelerini diliyorum.

                Ülkelerin gücü iyi eğitime sahip, nitelikli insan gücünden gelir. Eğitim; insanı değerli kılan, toplumları yücelten ve tüm insanlığa yön veren önemli bir süreçtir.

                Değerli Öğrenmenim;

Bu ülkeyi güçlü yarınlara taşıyacak cevherlerin yetişmesinde temel etken sizlersiniz. Gelecek nesillere kültürümüzü, tarihimizi ve değerlerimizi sizler aktaracaksınız.

                Eğitim Öğretim boyunca öğrencilerimizi en iyi şekilde yetiştirmek için gösterdiğiniz tüm gayretleriniz için sizlere teşekkür ederim.

                Kıymetli Velilerimiz;

Evlatlarımızı çağın ihtiyaçlarına cevap verebilen, milli ve manevi değerlerine sahip bireyler olarak yetiştirmek için çalışıyor. Öğrencilerimizin başarıları kadar iyi ve nitelikli bireyler olarak yetişmeleri bizler için çok önemlidir. Bu ülkenin geleceği vatanına, milletine, ailesine faydalı bireylerin yetişmesi her şeyden daha önemlidir. Başarılı öğrencilerimiz taktir edelim. Başarısız öğrencilerimizin başarısızlık sebeplerini araştıralım. Onlara kızıp küsmek yerine güven verecek hareketler sergileyelim.

                Sevgili Öğrencilerimiz;

Sizler bu tatili hak ettiniz. Tatil sürecinde öncelikle dinlenmenizi, aileniz ve sevdiklerinizle dolu dolu zaman geçirmenizi, bol bol kitap okumanızı tavsiye ediyorum.

                Bu ülkenin yarınları sizlersiniz. Ülkemizin yarınlarına sizler yön vereceksiniz. Hepinizi gayretleriniz ve başarılarınızdan dolayı kutluyor, iyi tatiller diliyorum.

                                                                                                                                             09/06/2017

                                 Hasan BAYRAM

 

                                         İlçe Milli Eğitim Müdürü

Özel İdare Binası 3. Kat Evciler - 0 272 431 26 54

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.