AFYONKARAHİSAR EVCİLER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan BAYRAM´ın Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan BAYRAM´ın Mesajı

Bir Sonbahar Mevsimi daha geldi. Tohumların toprakla buluşma zamanı. Bizim tohumlarımız çiftçilerimizinkilerden çok daha farklı. Bizim tohumlarımız öğrencilerimiz,çocuklarımız....

10.09.2018 Pazartesi günü, Anaokulu- l-5.sınıflarda uyum eğimi başlayıp, 17.09.2018 tarihi itibarıyla tüm öğrencilerimiz Eğitim - Öğretimlerine devanı edeceklerdir.

Okullarımızın açılmasıyla yeni okula başlayacak öğrencilerimizin ve üst

Sınıflardakilerin heyecanlarını tabi ki biz öğretmenler olarak hissediyoruz. Okulun bahçesine adımını atıp, akşam orayı terk edinceye kadar bizlere emanet olan bu yavrularımıza, onları yetiştirecek olan öğretmenlerimize ve emanetlerin asıl sahibi değerli velilerimize sağlık, mutluluk ve başarı dileklerimizle sezonu başlatıyoruz.

İnsan yetiştirmek kadar dünyada önemli ve zor olan başka bir şey yoktur.

Başka malzemeler yanlış işlenmesi halinde telafisi vardır. Ancak insan faktöründe bu mümkün değildir. O yüzden hatasız işlenmesi gerekir. Bu güzel Vatanımız gelecek nesillerin çalışmalarıyla yükselecek, Aziz Milletimiz bu nesiller sayesinde rahata, huzura erecektir.

Öğretmenler! Kutsal Göreviniz Sizleri Bekliyor.......

Gerçekten zor, çok emek isteyen bir görev. Ama bu görevi başaramayacak hiçbir Öğretmen yoktur. Olsaydı öğretmen olmazdı. Sadece çok çalışmak gerekiyor. Buda sizlerin asli görevinizdir zaten. Bilgi birikimlerinizin her yıl bir fazlasıyla asıl olan Ailesine, Vatanına. Milletine bağlı ve faydalı, bilinçli, başarılı, kaliteli insanlar yetiştirmenizdir. Allah yar ve yardımcınız olsun.

Bu duygu ve düşüncelerle 2018-2019 Eğitim Öğretim yılı başta Vatanımıza, Milletimize, tüm idareci ve öğretmenlerimize, başımızın tacı öğrencilerimize, Siz değerli velilerimize hayırlı uğurlu olması temennisiyle................................................................................................................

                                                                                                                                                                                                       Hasan BAYRAM

                                                                                                                                                                                                                                                                               İlçe Milli Eğitim Müdürü 

Özel İdare Binası 3. Kat Evciler - 0 272 431 26 54

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.