AFYONKARAHİSAR EVCİLER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün Sene Sonu Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün Sene Sonu Mesajı
İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün Sene Sonu Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan BAYRAM´ın Sene Sonu Mesajı

Bu hafta 2015-2016 Eğitim-Öğretim yılının son haftasına Allah´a şükürler olsun, kazasız belasız girmiş bulunuyoruz.

Sevgili Öğrenciler;

Bir öğretim yılını en iyi şekilde değerlendirenler, başarılı bir karneyle bir üst sınıfa geçecek veya okullarından mezun olacaklardır. Böylece hem yakınlarını sevindirecek, hem de rahat bir tatil yapma hakkını kazanmış olacaklardır. Bazılarınız ise çeşitli nedenlerle başarısız olduğundan hem üzülecek, hem de yakınlarınızı üzeceksiniz. Ama başarısızlığın bir kader olmadığını bilerek, önümüzdeki tatil dönemini en iyi şekilde değerlendirmelisiniz. Yani hem tatil yapacak, hem de bir plan program dahilinde başarısız olduğunuz derslere çalışmalısınız.

 

Değerli Veliler;

Çocuklarınız bizlerin en kıymetli hazineleridir. Onların ruh ve beden sağlığı içinde bir eğitim görmeleri bizlerin en büyük hedefidir. Başarılı çocuklarımızla gurur duyarken, başarısız olan çocuklarımıza sert ve kaba davranmayalım. Kırık notların her zaman düzeltilebileceği, fakat kırılan kalbin düzeltilmesinin çok zor olacağı anlayışı ile yaklaşıp onlara her yönden destek olmanızı, onları hoş görüyle karşılamanızı tavsiye ediyorum. 

Amacımız çocuklarımızın topluma faydalı, iyi insanlar olarak yetişmeleri, vatanına, milletine, ailelerine daha faydalı bireyler olmaları öncelikli hedefimizdir. 

Bu duygu ve düşüncelerle tüm öğrencilerimize iyi tatiller dilerken, okul müdürü, müdür yardımcıları ve tüm öğretmenlerimize, ayrıca okullarımızda görev yapan tüm personelimize eğitime katkılarını esirgemeyen tüm hayırseverlerimize ve işbirliği içinde çalıştığımız velilerimize şükranlarımızı arz eder, saygı ve sevgilerimi sunarım.  

Hasan BAYRAM

  İlçe Milli Eğitim Müdürü

Özel İdare Binası 3. Kat Evciler - 0 272 431 26 54

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.